
Дитячий електромотоцикл Ducati на акумуляторі з додатковими колесами та світлом фар Bambi M 4104ELS-2 Чорний
Продавець: Kanctovar
6 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4104ELS-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромотоцикл Ducati на акумуляторі з додатковими колесами та світлом фар Bambi M 4104ELS-2 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 13 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 63 см |
| Диаметр задних колес | 300 мм |
| Диаметр передних колес | 300 мм |
| Длина | 99 см |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 3 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Передние фары, Лакированный кузов, Амортизатор, FM-приемник, Ремни безопасности, Мелодии, Световые эффекты, Регулятор громкости |
| Передачи | 1 скорость вперед, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 44 см |
| Ширина по зеркалам | 46 см |
| Ширина по колесам | 44 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


