
Дитячий електромотоцикл "Vespa" до 5 км/год з EVA колесами, музикою та 2 моторами M 6288EL-15 Бірюзовий
Продавець: Velotrend
7 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6288EL-15
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий електромотоцикл "Vespa" до 5 км/год з EVA колесами, музикою та 2 моторами M 6288EL-15 Бірюзовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 12 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 10 час |
| Высота | 81 см |
| Длина | 107 см |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Зеркала заднего вида, MP3-разъем, Передние фары, Звуковые эффекты, Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Цвет | Бирюзовый |
| Ширина | 41 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-04-06
2026-02-26