
Дитячий горщик у вигляді капсули з кришкою та м'яким сидінням EL CAMINO ME 1143 EGG POTTY Gray Сірий
Продавець: Kanctovar
1 249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: ME 1143 Gray
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий горщик у вигляді капсули з кришкою та м'яким сидінням EL CAMINO ME 1143 EGG POTTY Gray Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Горшок-стульчик |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Крышка в комплекте |
| Длина | 34.2 см |
| Ширина | 32.9 см |
| Высота | 29.4 см |
| Состояние | Новое |
| Производитель | El Camino |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-05
2024-04-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна


