
Дитячий ігровий двосторонній килимок Місто - Океан 2 м*1,8 м товщина 1 см
Продавець: Kanctovar
790 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 14815/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий ігровий двосторонній килимок Місто - Океан 2 м*1,8 м товщина 1 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1 г |
| Возраст | С рождения |
| Высота упаковки | 110 мм |
| Длина | 200 мм |
| Длина упаковки | 900 мм |
| Материал | Вспененная полиуретановая пена ХРЕ |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Упаковка | Сумка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 180 мм |
| Ширина упаковки | 400 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-17
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


