
Дитячий ігровий конструктор водний транспорт LIMO TOY LT1004 Магнітний конструктор на 104 деталей
Продавець: Kanctovar
1 869 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LT1004
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий ігровий конструктор водний транспорт LIMO TOY LT1004 Магнітний конструктор на 104 деталей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Тип конструктора | Магнитный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Корабли, лодки |
| Количество деталей | 104 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Количество деталей До | 104 |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-20
Спасибо! Все понравилось! Рекомендую магазин!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


