
Дитячий ігровий намет-автобус для дітей з одним входом та віконцями Автобус M 1183 Помаранчевий
Продавець: Kanctovar
899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: M 1183
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий ігровий намет-автобус для дітей з одним входом та віконцями Автобус M 1183 Помаранчевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Палатка |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Оранжевый |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Ширина | 780 мм |
| Длина | 1560 мм |
| Высота | 780 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-18
Переваги
Швидко зв'язались


