
Дитячий інтерактивний стрибаючий трактор на радіокеруванні зі світловими та звуковими ефектами Crazy Car Зелений
Продавець: Velotrend
599 ₴939 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2101/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий інтерактивний стрибаючий трактор на радіокеруванні зі світловими та звуковими ефектами Crazy Car Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 640 г |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Время работы от аккумулятора | 20 мин |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 210 мм |
| Емкость аккумулятора | 800 мА/ч |
| Звуковой сигнал | Да |
| Максимальная скорость | 0.4 км/ч |
| Масштаб модели | 1:10 |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Радиус действия | 20 м |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Трактор |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Ширина | 13 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-17
