
Дитячий каркасний квадратний басейн Intex 57173 для дачі 122х122х30 см на 380 л блакитний
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴1 549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 57173
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий каркасний квадратний басейн Intex 57173 для дачі 122х122х30 см на 380 л блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.7 кг |
| Высота | 30 см |
| Диаметр | 122 см |
| Длина | 122 см |
| Объем | 380 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 122 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-04



