
Дитячий карт з надувними колесами та регулюванням сидіння Bambi M 1450-2 Чорний Педальна машинка веломобіль
Продавець: Kanctovar
6 449 ₴7 139 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 1450-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий карт з надувними колесами та регулюванням сидіння Bambi M 1450-2 Чорний Педальна машинка веломобіль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Карт |
| Количество мест в веломобиле | 1 |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал колес | Резина |
| Ход педалей | Вперед |
| Тормоз | Ручной |
| Особенности | Регулируемое сиденье |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 111 см |
| Ширина | 59 см |
| Высота | 66 см |
| Вес | 17 кг |
| Диаметр колес | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-09




