
Дитячий конструктор Трейлер Limo Toy KB 186 Іграшкова Вантажівка 352 деталей
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: KB 186
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий конструктор Трейлер Limo Toy KB 186 Іграшкова Вантажівка 352 деталей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Транспорт |
| Количество деталей | 352 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Количество деталей До | 352 |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-05-16
2024-05-06



