
Дитячий конструктор Військова техніка ЗСУ Limo Toy KB 1106 Реактивна артилерійська система та Бандеромобіль
Продавець: Kanctovar
1 049 ₴1 149 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: KB 1106
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий конструктор Військова техніка ЗСУ Limo Toy KB 1106 Реактивна артилерійська система та Бандеромобіль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Военная техника |
| Количество деталей | 603 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



