
Дитячий круглий каркасний басейн Bestway 55028 Підводний світ 122 х 25 см на 277 л Блакитний
Продавець: Kanctovar
499 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 55028
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий круглий каркасний басейн Bestway 55028 Підводний світ 122 х 25 см на 277 л Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 25 см |
| Диаметр | 122 см |
| Длина | 122 см |
| Объем | 277 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 122 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-17



