
Дитячий кишеньковий термопринтер Bluetooth для смартфона (друк без чорнила) + 1 рулон паперу в комплекті
Продавець: Powertech
385 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 1027
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 14 відгуків покупців для «Дитячий кишеньковий термопринтер Bluetooth для смартфона (друк без чорнила) + 1 рулон паперу в комплекті». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Розумна Wi-Fi розетка 20A керування через додаток Tuya/Smart Life, таймер і підтримка голосових команд
ШІ 100SSD накопичувач Goldenfir T650 128 ГБ 2.5 SATA III твердотільний диск для комп’ютера і ноутбука
ШІ 76VGR V-353 Професійний Портативний Шейвер 2в1 для Барберів та Домашнього Використання. Титанова Сітка, 120 хв Роботи, USB Type
ШІ 85ANENG ST180 цифрові струмовимірювальні кліщі мультиметр, AC/DC амперметр з дисплеєм
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Принтер |
| Тип принтера | Термопринтер |
| Функции МФУ | Принтер |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Персональный |
| Метод печати | Термопечать |
| Интерфейсы | Bluetooth |
| Особенности | Печать на фотобумаге, Печать с мобильных устройств, Печать на матовой бумаге, Портативный, Печать на этикетках |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 10 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Вес | 0.2 кг |
💬 Відгуки покупців (14)
2025-12-30
Швидка відправка,все як в описі і на картинці,всегарно працює.Рекомендую магазин.Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-21
Якісний продукт
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-20
Дякуємо вам)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-16
Дякуємо вам)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-15
Дякуємо вам)
2025-11-11
Дякуємо)
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-27
Переваги
Зі мною не зв'язались2025-02-08
Дякуємо вам)
Переваги
Актуальна ціна2025-01-19
Дякуємо вам)
Переваги
Швидко відправили2025-01-09
отримала принтер, дуже сподобався 👍 дякую за подаруночок 🤗
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-23
Дякуємо вам)
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2024-12-18
для чего писать "+1 додатковий рулон ",если по факту там идёт стандартная комплектация-принтер и рулон внутри?Исходя из вашего описания товара вы не доложили мне этот 1 доп рулон.
Переваги
Товар не відповідав опису2024-12-08
чітко, швидко ,надійно
Переваги
Гарне обслуговування2024-11-26
Дякуємо вам)
