
Дитячий Лего конструктор 8 в 1 Minecraft Пригода у джунглях 6002 на 426 штук
Продавець: Kanctovar
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 6002/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Дитячий Лего конструктор 8 в 1 Minecraft Пригода у джунглях 6002 на 426 штук». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Minicraft |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 165 мм |
| Количество деталей | 426 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Minecraft |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2023-12-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили2023-12-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-19
2023-12-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



