
Дитячий манеж з баскетбольним кільцем 126х126х62 см, Сірий / Великий манеж для дітей / Ігровий манеж для малюка
Продавець: GoodChoise
1 089 ₴1 555,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234592778
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий манеж з баскетбольним кільцем 126х126х62 см, Сірий / Великий манеж для дітей / Ігровий манеж для малюка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 620 мм |
| Длина | 1260 мм |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления манежа | полиэстеровая ткань, сетчатая ткань |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип манежа | игровой манеж |
| Ширина | 1260 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-08
Дуже дякую дуже сподобався не тільки дитині но і дорослим
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-08

