
Дитячий набір з 3D ручкою Pen 6 та планшетом для малювання Набір для розвитку дитини
Продавець: Kanctovar
649 ₴1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 15846/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Дитячий набір з 3D ручкою Pen 6 та планшетом для малювання Набір для розвитку дитини». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | 3dpen |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество цветов | 10 |
| Материал | Пластик |
| Размер | 22 х 15 х 0,5 см |
| Размер дисплея | 17,8 х 12,4 см |
| Вес изделия | 110 грамм |
| Диагональ экрана | 8,5 дюймов |
| Диаметр сопла | 0,3 мм |
| Встроенный LCD дисплей | Да |
| Толщина нити | 1.75 мм |
| Макс. температура печати | 230 С |
| Скорость рисования | 2-40 мм / секунду |
| Вес ручки | 64 г |
| 3D Ручка | Да |
| Подставка для ручки | Да |
| Адаптер | Да |
| Трафарет | Да |
| Инструкция | Да |
| Планшет | Да |
| Пластик PLA 100 метров | Да |
| Ножницы | Да |
💬 Відгуки покупців (4)
2023-08-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-02
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


