
Дитячий надувний басейн з кульками Intex 48674 для маленьких діток 86-25 см на 3 кільця
Продавець: Kanctovar
999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 48674
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий надувний басейн з кульками Intex 48674 для маленьких діток 86-25 см на 3 кільця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий надувний басейн Кришталеве коло круглий Intex 58446 на три кільця та 581 л Синій

Дитячий надувний басейн Тропічний острів (120 x 86 см, об'єм = 45л) Intex 58417

Дитячий надувний басейн Веселка (4 кільця, розміром 168-45см, об'єм: 780л) Intex 56441

Дитячий надувний басейн круглий (розміром 188-46см, об'єм: 790л) Intex 58431 NP
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.1 кг |
| Высота | 15 см |
| Диаметр | 35.5 см |
| Длина | 35.5 см |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 30.5 см |
| Вид | Надувной детский бассейн |
| Материал | Поливинилхлорид (PVC) |
| Размеры | 86*25 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили


