
Дитячий планшет для малювання світлом Magic Pad RD-2003 Дошка для малювання світлом
Продавець: Kanctovar
249 ₴449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 01353/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий планшет для малювання світлом Magic Pad RD-2003 Дошка для малювання світлом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий планшет для малювання (9") 9018С / Електронний планшет дитячий / Графічний планшет для дітей

Дитячий планшет для малювання з підсвічуванням Magic Pad Deluxe Лучшая цена

Дитячий планшет для малювання з підсвічуванням Magic Pad Deluxe HP227

Графічний LCD планшет для малювання 8,5" Dex, на батарейках, Синій / Дитячий планшет для малювання
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Magic |
| Вес | 375 г |
| Длина | 250 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Графический планшет |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 19 мм |
| Питание | батарейка CR2016 (3V) |
| Тип планшета | световой |
| Возраст | 3+ |
| Количество эффектов | 8 |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-01-28



