
Дитячий пластиковий горщик зі знімною чашею і неслизькими ніжками El Camino ME 1153 Mix Сірий
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: ME 1153 Mix-с
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий пластиковий горщик зі знімною чашею і неслизькими ніжками El Camino ME 1153 Mix Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Тип | Горшок-стульчик |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Длина | 31 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 24 см |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




