
Дитячий розвиваючий центр-іграшка MD 2901 Дерев'яний сортер-рибалка з різними фігурками
Продавець: Velotrend
549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: MD 2901
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий розвиваючий центр-іграшка MD 2901 Дерев'яний сортер-рибалка з різними фігурками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 195 мм |
| Длина упаковки | 460 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-10
2025-11-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності