
Дитячий складаний біговел на трьох колесах з регулюванням сидіння Profi Kids 6 MBB 1013-1 Блакитний
Продавець: Kanctovar
1 599 ₴1 759 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MBB 1013-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий складаний біговел на трьох колесах з регулюванням сидіння Profi Kids 6 MBB 1013-1 Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Диаметр колеса/диска | 6" |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Количество колес беговела | 3 |
| Цвет | Голубой |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Надувные колеса | Нет |
| Длина | 52 см |
| Ширина | 17 см |
| Высота | 37 см |
| Вес | 2 кг |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-16
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили



