
Дитячий складаний розвивальний термокилимок 150х180 см, Числа + Жираф / Двосторонній розвивальний килимок для дітей
Продавець: GoodChoise
555 ₴792,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457043803
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий складаний розвивальний термокилимок 150х180 см, Числа + Жираф / Двосторонній розвивальний килимок для дітей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 10 мм |
| Возраст | С рождения |
| Длина | 1500 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | EVA |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Развивающий коврик |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина | 1800 мм |
| Вариант расцветки | Числа + Жираф |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
