
Дитячий складний столик зі стільцем та стільницею Монстріки Bambi A19-MONST Зелений
Продавець: Kanctovar
1 220 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: A19-MONST
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий складний столик зі стільцем та стільницею Монстріки Bambi A19-MONST Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес стола | 6 кг |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Высота | 550 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Глубина столешницы | 400 мм |
| Длина | 400 мм |
| Длина столешницы | 600 мм |
| Опоры | металл |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Стульчик | 1 шт |
| Трансформация стола в мольберт | Нет |
| Цвет | Зелёный |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-20
Дуже крутий столик) якість супер, дякую! Рекомендую 🩵
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





