
Дитячий стоматологічний набір із дерева Червоний
Продавець: Big Lavka
938,25 ₴1 251 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-924-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий стоматологічний набір із дерева Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 240 мм |
| Количество предметов в наборе | 20 |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор юного доктора |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-05-20
Переваги
Швидко відправили2025-03-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


