
Дитячий синтезатор з караоке на 25 клавішами на ніжках зі стільчиком та мікрофоном J92-01 Фіолетово-рожевий
Продавець: Velotrend
999 ₴1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: J92-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Дитячий синтезатор з караоке на 25 клавішами на ніжках зі стільчиком та мікрофоном J92-01 Фіолетово-рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий синтезатор з караоке на 24 клавішами на ніжках зі стільчиком та мікрофоном LIMO TOY BB383BD

Дитячий синтезатор з караоке на 37 клавіш на ніжках зі стільчиком та мікрофоном CV8818-206AB Рожевий

Дитячий синтезатор з мікрофоном на 61 клавішу та записом MQ6111-12 Чорний Іграшкове піаніно

Дитячий синтезатор з караоке на 25 клавішами на ніжках зі стільчиком та мікрофоном J92-01 Фіолетово-рожевий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Baby Toys |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 465 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Синтезатор |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 380 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-05-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-13
Переваги
Гарне обслуговування2025-01-21
Переваги
Актуальна ціна2024-12-30
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-12-28
2024-04-28
Переваги
Товар був у наявності