
Дитячий термос з трубочкою та датчиком температури 500 мл Термос із сумкою Синій
Продавець: Kanctovar
379 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 00913-1/237
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий термос з трубочкою та датчиком температури 500 мл Термос із сумкою Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Объем | 0.5 мл |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Синий |
| Ручка | Нет |
| Время сохранения тепла | 6 час |
| Время сохранения холода | 6 час |
| Количество чашек | 1 |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Глубина | 43 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


