
Дитячий триколісний самокат-велобіг із LED-підсвічуванням задник коліс Best Scooter 3в1 Велосипед-самокат Рожевий
Продавець: Kanctovar
1 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3977/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий триколісний самокат-велобіг із LED-підсвічуванням задник коліс Best Scooter 3в1 Велосипед-самокат Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Scooter |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Городской |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 3 |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Высота рулевой стойки | 74 см |
| Особенности | Светодиодная подсветка колес, Ножной тормоз, Регулировка руля по высоте |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


