
Дитячий триколісний велосипед-коляска з батьківською ручкою та кошиком Turbo Trike M 3113-11L Темно-синій
Продавець: Kanctovar
3 685 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: M 3113-11L
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий триколісний велосипед-коляска з батьківською ручкою та кошиком Turbo Trike M 3113-11L Темно-синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Turbo Trike |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Страна производитель | Китай |
| Задний тормоз | Ножной |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Синий |
| Вес | 9.1 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Состояние | Новое |
| Крылья | Да |
| Багажник | Да |
| Регулируемый вынос руля | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Педали | Платформенные |
| Руль | Прямой |
| Багажная корзина | Сзади |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Ремни безопасности | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Съемные вспомогательные колеса | Нет |
| Съемные подлокотники | Да |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Защита цепи | Нет |
| Музыкальная игрушка на руле | Да |
| Длина | 109 см |
| Ширина | 53 см |
| Высота | 110 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-20
Переваги
Гарне обслуговування



