
Дитячий триколісний велосипед з колесами, що світяться Turbotrike M 3650-M-2
Продавець: Kanctovar
1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3650-M-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий триколісний велосипед з колесами, що світяться Turbotrike M 3650-M-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий триколісний велосипед з колесами, що світяться Turbotrike M 3650-M-1

Дитячий триколісний велосипед із регулюванням спинки Turbo Trike MT 1006-1 Чорний

Дитячий триколісний велосипед з фарою та дощовиком El Camino VECTOR ME 1162 Black Чорний

Дитячий триколісний велосипед з батьківською ручкою та поворотним сидінням Turbo Trike MT 1001-5 Мокко
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Turbo Trike |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Количество скоростей | 1 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | 4 кг |
| Надувные колеса | Нет |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 74 см |
| Ширина | 49 см |
| Высота | 62 см |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-03



