
Дитячий центр-шезлонг 2в1 з таймером, музикою та іграшками Mastela 6511 Бежевий
Продавець: Velotrend
3 199 ₴4 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 6511
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий центр-шезлонг 2в1 з таймером, музикою та іграшками Mastela 6511 Бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MASTELA |
| Возможность использования в качестве качели | Да |
| Высота | 580 мм |
| Глубина | 790 мм |
| Колесики | Нет |
| Контроль качания таймером | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 12 кг |
| Материал изготовления каркаса | пластик, металл |
| Механизм качания | Да |
| Навесной игровой элемент | карусель с игрушками |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Особенности | Регулируемая спинка, Съемный чехол для сиденья, Звуковые эффекты, Мелодии, Ремни безопасности, Мобиль с игрушками, Игровые подвески |
| Пол | Унисекс |
| Положения наклона спинки | 2 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Скорость качания | 5 |
| Состояние | Новое |
| Съемный чехол | Сиденья, Спинки |
| Тип | Кресло-качалка |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 580 мм |
| Электронный музыкальный блок | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-02
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності