
Дитячий цифровий фотоапарат з моментальним друком із вбудованим принтером для фото та відео A19
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 16278/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий цифровий фотоапарат з моментальним друком із вбудованим принтером для фото та відео A19». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий цифровий фотоапарат + чохол Єдиноріг, 5Мп, 1280х720HD, X2A, Фіолетовий / Дитяча фотокамера

Дитячий цифровий фотоапарат з дисплеєм у чохлі Smart Kids Camera HD Фото та відео зйомка X300 Протиударний

Дитяча камера миттєвого друку + 1 термопапір / Дитяча цифрова фотокамера / Дитячий цифровий фотоапарат

Дитячий цифровий фотоапарат з USB, ET015 Cat, з автофокусом, Рожевий / Дитяча фотокамера з чохлом
📋 Технічні характеристики
| Тип фотоаппарата | Компактный |
| Количество мегапикселей | 24 Мп |
| Физический размер матрицы | 1/2.0" |
| Объектив в комплекте | Нет |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Особенности | Карты памяти |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 95 мм |
| Толщина | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


