
Дитячий універсальний візочок 2 в 1 з дощовиком та сумкою El Camino ME 1100-1 Taupe Beige Бежевий
Продавець: Velotrend
12 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1100-1 Taupe Beige
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий універсальний візочок 2 в 1 з дощовиком та сумкою El Camino ME 1100-1 Taupe Beige Бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Вес | 19.9 кг |
| Высота | 112 см |
| Высота в сложенном виде | 69 см |
| Глубина сиденья | 25 см |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Диаметр задних колес | 29 см |
| Диаметр передних колес | 21 см |
| Длина | 103 см |
| Длина в сложенном виде | 50 см |
| Длина спального места | 93 см |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Корзина для покупок, Сумка для детских принадлежностей, Антимоскитная сетка, Матрасик, Дождевик |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Максимальный угол наклона спинки | 155 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Материал колес | Полиуретан |
| Механизм складывания | Книжка |
| Перекидная ручка | Нет |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Регулируемая подножка | Да |
| Система амортизации | Пружины |
| Состояние | Новое |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Коляска-люлька |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Цвет | Бежевый |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина | 60 см |
| Ширина в сложенном виде | 60 см |
| Ширина колесной базы | 60 см |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Ширина спального места | 33 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-03
Посилку отримала, все класно, нам дуже приємно і сподобалось 🥰Гарно робочого дня і продуктивного по більше вам покупців
2025-08-12
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець
