
Дитячий велосипед на 16 дюймових колесах та кошиком PROF1 STELLAR MB 161020-1 Чорно-блакитний
Продавець: Kanctovar
5 229 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MB 161020-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий велосипед на 16 дюймових колесах та кошиком PROF1 STELLAR MB 161020-1 Чорно-блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Детский |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Материал изготовления рамы | Магниевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Количество скоростей | 1 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Черный |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Вес | 9.9 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 40 кг |
| Рост велосипедиста | 110-115 |
| Состояние | Новое |
| Крылья | Да |
| Багажник | Нет |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Педали | Платформенные |
| Руль | С подъемом |
| Багажная корзина | Спереди |
| Сиденье со спинкой | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-15
Задоволені дизайном. Не вистачає інструкції, довелося довго складати. Доплачували за дзвіночок, який, як виявилося, був у коробці, а от лапки в комплектації нема.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



