
Дзеркало акумуляторне з LED підсвічуванням для макіяжу Jordan Judy Makeup Mirror Біле
Продавець: Kanctovar
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: VEN118D/VEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дзеркало акумуляторне з LED підсвічуванням для макіяжу Jordan Judy Makeup Mirror Біле». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MIRROR |
| Тип зеркала | Настольное |
| Форма косметического зеркала | Прямоугольное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Подставка в комплекте | Да |
| Ширина | 168 мм |
| Длина | 238 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Цвет | Белый |
| Вид зеркала | Одинарное |
| Питание | Аккумулятор |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-23
Подсветка очень слабая, про макияж с этой подсветкой забудьте, просто как зеркало - норм. Видеообзор этого зеркала с якобы сильной подсветкой не соответствует действительности
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили


