
Дзеркало настільне двостороннє на пластиковій підставці зі збільшенням середнє Х1-118 D15см
Продавець: Kanctovar
89 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 97452/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дзеркало настільне двостороннє на пластиковій підставці зі збільшенням середнє Х1-118 D15см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип зеркала | Настольное |
| Форма косметического зеркала | Овальное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Подставка в комплекте | Да |
| Диаметр | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 150 мм |
| Цвет | Коричневый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-04
Потрібно ставити позначку "скло"товар прийшов битий 😥
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності


