
Дзеркало настільне на металевій підставці кругле Х1-121 8 D20 см
Продавець: Kanctovar
119 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 90359/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дзеркало настільне на металевій підставці кругле Х1-121 8 D20 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип зеркала | Настольное |
| Форма косметического зеркала | Круглое |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Подставка в комплекте | Да |
| Диаметр | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


