
Дзеркало з Led підсвічуванням та акумулятором XJ-988 Кругле косметичне для макіяжу зі збільшенням до 10 раз
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01010/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дзеркало з Led підсвічуванням та акумулятором XJ-988 Кругле косметичне для макіяжу зі збільшенням до 10 раз». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дзеркало з Led підсвічуванням та сенсорною кнопкою 00058 Кругле косметичне для макіяжу з органайзером

Дзеркало з Led підсвічуванням та акумулятором XJ-998 Кругле косметичне для макіяжу зі збільшенням до 10 раз

Потрійне дзеркало з LED підсвічуванням для макіяжу, від USB, Чорне / Настільне дзеркало-органайзер / Смарт дзеркало

Настільне прямокутне дзеркало з LED підсвічуванням для дзеркала макіяжу
📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Тип зеркала | Настольное |
| Форма косметического зеркала | Круглое |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Увеличение | 10 х |
| Угол поворота | 360 град. |
| Подставка в комплекте | Да |
| Ширина | 155 мм |
| Длина | 155 мм |
| Высота | 50 мм |
| Сетевой адаптер | Да |
| Вес | 431 г |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-17



