
Дзеркало з підсвіткою Jordan Judy LED Makeup Mirror, дзеркало з підсвіткою для макіяжу зі збільшенням YU227
Продавець: YouShine
295 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 26887
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дзеркало з підсвіткою Jordan Judy LED Makeup Mirror, дзеркало з підсвіткою для макіяжу зі збільшенням YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →
Дзеркало з підсвіткою і вентилятором Beauty Breeze Mirror YU227

Квадратне настільне дзеркало з підсвіткою LED Smart Touch Mirror для макіяжу HP227

Косметичне потрійне LED дзеркало з підсвіткою Magnifying Mirror HP227

Дзеркало з підсвіткою Jordan Judy LED Makeup Mirror, дзеркало з підсвіткою для макіяжу зі збільшенням SN27
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Jordan Judy |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 160 мм |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Подставка в комплекте | Нет |
| Тип зеркала | Настольное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная, Увеличивающая |
| Форма косметического зеркала | Прямоугольное |
| Ширина | 230 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Угол поворота | 90 |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-14
Швидко розряджається, треба постійно заряджати. А так сподобалось, три режима світла рамки, правда все одно для того щоб наносити макіяж недостатньо ярко.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-25
Не рекомендую,товар не відповідає дійсності.
Переваги
Товар не відповідав опису