
Джаг для кави еспресо 110 мл. Creamer на 2 носики
Продавець: KmBK
229 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 15063glass
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Джаг для кави еспресо 110 мл. Creamer на 2 носики». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип посуды | Сливочник |
| Материал | Стекло |
| Объем | 100 мл |
| Ручка | Есть |
| Материал ручки | стекло |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-15
Причудовий та НАДІЙНИЙ продавець. Дуже раджу!Завжди дуже швидка відправка. Завжди зворотній зв'язок. Інформування щодо відправки (повідомлення та необхідне спілкування у Viber). Чітке та професійне роз'яснення та допомога. Гарний асортимент професійних та якісних товарів за гарною конкурентною ціною. Приємні знижки.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





