
Екшн-камера DVR SPORT S2R Wi-Fi з пультом Чорний (4185) YU227
Продавець: YouShine
907 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 4185
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Екшн-камера DVR SPORT S2R Wi-Fi з пультом Чорний (4185) YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Емкость аккумулятора | 1050 мА/ч |
| Высота | 24.6 мм |
| Вход/Выход | Micro-USB, Micro-HDMI |
| Глубина | 41.1 мм |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Пульт дистанционного управления, Крепление в комплекте, Влагозащищенный корпус, Wi-Fi |
| Поддерживаемые карты памяти | microSDHC |
| Состояние | Новое |
| Тип видеокамеры | Экшн-камера |
| Тип матрицы | CMOS |
| Форматы записи | 4K UHD |
| Фоторежим | Да |
| Физический размер матрицы | 1/2.3" |
| Ширина | 59.3 мм |
| Вес | 48 кг |
| Количество мегапикселей | 20 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-24
Переваги
Неввічливий продавець