
Екскаватор на радіокеруванні акумуляторний Ківш рухається, звук, підсвічування, гусеничний хід, пульт
Продавець: Kanctovar
1 999 ₴2 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1531/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Екскаватор на радіокеруванні акумуляторний Ківш рухається, звук, підсвічування, гусеничний хід, пульт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Состояние | Новое |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 330 мм |
| Емкость аккумулятора | 900 мАч |
| Тип | Экскаватор |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Желтый |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-09





