
Ексцентрикова машина для полірування 6 швидкостей на акумуляторі з насадками YK49
Продавець: Kanctovar
1 199 ₴1 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: WAP8/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ексцентрикова машина для полірування 6 швидкостей на акумуляторі з насадками YK49». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не поворотная |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


