
Електосамокат Crosser E9 Max з амортизаційною вилкою 10″ дюймів Білий
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електосамокат Crosser E9 Max з амортизаційною вилкою 10″ дюймів Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Crosser |
| Вес | 16 кг |
| Вид шины | Пневматическая |
| Время зарядки | 5 час |
| Высота рулевой стойки | 98 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Год выпуска | 2021 |
| Диаметр колеса | 10 мм |
| Дистанция пробега | 45 км |
| Емкость батареи | 15000 мА/ч |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Максимальная скорость | 30 км/ч |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мощность электродвигателя | 600 Вт |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Состояние | Новое |
| Тип батареи | Литиевая |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
Самокат себе зарекомендував краще ніж очікувалось.Ходова відробляє всі нерівності дороги, і на руках навіть не відчувається!Швидкість набирає при вазі 70 кг дуже швидко, максимум який вже встиг вижати це 35 км на годину з горки, на рівній дорозі тримає стабільно 32 км на годину, під горку з нахилом 15-20° тягне без особливих зусиль.Дальність ходу заявлена в характеристиках, підозрюю що відповідає саме їзді у комфортному, а не швидкісному режимі.Єдиною неприємністю була відсутність інструкції з під'єднання до додатку у смартфоні та найбільшою прикрістю стали тріщинки на панелі дисплею при розпаковці самокату. Саме тому ставлю 4-ку. Фото тріщин додам. Також тросик тормозів на рулі поцарапаний.Так розумію це наслідки транспортування в розібраному вигляді без належного упакування.



