
Электро отвертка трансформер, 48 элементов.
Незалежний AI-аналіз 27 відгуків покупців для «Электро отвертка трансформер, 48 элементов.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Состояние | Новое |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Реверс | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Тип | Электроотвертка аккумуляторная |
| Наименование товара | Мини шуруповерт |
| Вес | 300 грамм |
| Функции | Вращающаяся рукоятка, светодиодный фонарь, реверсивное направление вращения, нейтральное положение, постоянная скорость вращения |
| Мощность | 20 Вт |
| Комплектация | Шуруповерт трансформер, удлиненные биты - 4 шт, отвертки различного профиля - 30 шт, сверла - 2 шт, головки - 8 шт, гибкий удлинитель - 1 шт, насадка - удлинитель шестигранник - 1 шт, зарядное устройство, кейс |
| Емкость аккумулятора | 0,6 Ач |
| Материал бит | Хром-ванадиевая сталь |
| Размер кейса | 22х16х5,5 см |
💬 Відгуки покупців (27)
Отримав акумуляторну викрутку з набором насадок.Все дуже сподобалося. Дуже гарна ціна за такий товар. Підійде для ремонт дрібної техніки або електрики. Викрутка розміщена у окремому кейсі що дає змогу не загубитися дрібничкам.Бажаю вдалих продаж
Добре
Чудовий товар.та чемні продавці.
Товаром задоволена , якість відповідає рекомендую .
все як в описі
Розмір підійшов, якісь гарна,
Хочу поділитися своїм позитивним досвідом покупки в цьому магазині. Товар прийшов у відмінному якості, все було надійно упаковано. Особливо хочу відзначити роботу менеджерів – вони дуже компетентні та доброзичливі, відповіли на всі мої запитання та надали повну інформацію про товар. Доставка також не забарилася, прийшла швидко. Рекомендую цей магазин усім!



