
Електрочайник скляний чайник із синім LED-підсвічуванням та квіткою 1,8 л BITEK BT-3111 Чайник потужністю 2400 Вт
Продавець: Kanctovar
599 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 9467/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електрочайник скляний чайник із синім LED-підсвічуванням та квіткою 1,8 л BITEK BT-3111 Чайник потужністю 2400 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Тип | Электрочайник |
| Объем | 1.8 л |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Индикатор работы | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Подсветка чайника | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.5 м |
| Рисунок на корпусе | Да |
| Высота | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Название прайс-листа | NP-20220419-KETTLE-G |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-02-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




