
Електрочайник з подвійними стінками та підтримкою температури 2000 Вт, 2 л, RAF R-7800, Сірий / Чайник з нержавіючої сталі
Продавець: GoodChoise
527,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234591213
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрочайник з подвійними стінками та підтримкою температури 2000 Вт, 2 л, RAF R-7800, Сірий / Чайник з нержавіючої сталі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип | Электрочайник |
| Объем | 2 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Индикатор работы | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Дисплей | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глубина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Доброго дня!Перепрошуємо за незручності, які виникли через затримку відправки вашого замовлення. Затримка сталася через додаткову перевірку товару перед відправкою.Ми надали промокод у якості вибачення за незручності та переглянули процес обробки замовлень, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому.Щиро вдячні за ваш відгук і можливість покращити нашу роботу. Будемо раді подальшій співпраці і зробимо все, щоб покупка була приємною та успішною.
Переваги
Відправляли довше обіцяного