
Електрокарт з пультом керування на потужному моторі 35W, яскравим світлом та музикою M 6072EBR-2 Чорний
Продавець: Velotrend
3 899 ₴6 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M 6072EBR-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрокарт з пультом керування на потужному моторі 35W, яскравим світлом та музикою M 6072EBR-2 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Вес | 6.4 кг |
| Время зарядки | 12 час |
| Высота | 48.5 см |
| Длина | 86 см |
| Емкость аккумулятора | 6 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Пластик |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Передние фары |
| Передачи | 2 скорости вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Карт |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 54 см |
| Ширина по зеркалам | 54 см |
| Ширина по колесам | 54 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-14
Дякую за швидку доставку😊
Переваги
Швидко відправили