
Електроковдра на USB від Power Bank 160х80 см на 3 режими підігріву Електропростирадло від повербанку з підігрівом
Продавець: Kanctovar
1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 9583/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Електроковдра на USB від Power Bank 160х80 см на 3 режими підігріву Електропростирадло від повербанку з підігрівом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Максимальная температура нагрева | 40 град. |
| Размер | Односпальный |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Функция автоотключения | Нет |
| Таймер | Нет |
| Питание | USB |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Цвет | Серый |
| Тип | Электрические одеяла |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-01-09
Всё ок
2025-11-03
Відправили швидко. Дякую.Плед грілка нагрівалась до 42,5, якщо лягти на неї та вкритись ковдрою, тепло, не думаю, що є сенс більшого нагрівання, хіба щоб швидше нагрітись, але ж це від повербанку, 10вт споживання.Задоволений, бо буду використовувати в спальнику в ньому буде ще тепліше.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-15
Быстро просто и ясно
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-12
Класні простирадла гріють 🤗
Переваги
Актуальний опис



