
Електроквадроцикл для підлітка на акумуляторі Profi із сигналом на кермі HB-EATV1000Q-5ST V2 Салатовий
Продавець: Kanctovar
28 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HB-EATV1000Q-5ST V2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електроквадроцикл для підлітка на акумуляторі Profi із сигналом на кермі HB-EATV1000Q-5ST V2 Салатовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Максимальная скорость | 26.5 км/ч |
| Передачи | Автоматическая коробка |
| Максимально допустимая нагрузка | 65 кг |
| Цвет | Салатовый |
| Особенности | Амортизатор, FM-приемник, Световые эффекты, Передние фары, MP3-разъем |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Материал колес | Резина |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Количество двигателей | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 119 см |
| Ширина | 69 см |
| Высота | 81 см |
| Диаметр передних колес | 335 мм |
| Диаметр задних колес | 335 мм |
| Мощность двигателя | 1000 Вт |
| Емкость аккумулятора | 12 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Запас хода без подзарядки | 60 мин |
| Время зарядки | 10 час |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-24
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності


