
Електронна скарбничка Сейф банкомат з кодовим замком та купюроприймачем Зелена
Продавець: Kanctovar
895 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 14586/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електронна скарбничка Сейф банкомат з кодовим замком та купюроприймачем Зелена». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Пластмасса |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Вес | 600 г |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Копилка |
| Живлення | АА |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






